Jak często należy prać dywany?

Jako minimum dla domu, mieszkania przyjmuje się, że dywany powinny być odświeżane przez specjalistę raz do roku a w obiektach o dużym natężeniu ruchu co pół roku. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajduje się poniżej tego czyszczonego dywanu…

 

Jak często należy prać dywan?

 

Zachowanie tych terminów przyczynia się do przedłużenia żywotności dywanów, chodników czy wykładziny, ponieważ usuwane są plamy, tłuszcz a nade wszystko piasek (usuwany z dywanów odpowiednim odkurzaczem z turbo szczotką).

Odpowiednia ochrona i pielęgnacja pozwoli Ci się cieszyć pięknym dywanem przez wiele lat!

Dlaczego warto prać dywan, czyścić wykładzinę?

W interesie Twojego zdrowia…

Oprócz walorów estetycznych wykładzinę podłogową warto starannie czyścić ze względów zdrowotnych. W kurzu, który zalega w wykładzinie znajdują się setki tysięcy alergenów (czynników wywołujących alergię).

Większość z nas spędza nawet 90% czasu w zamkniętych pomieszczeniach, w których narażeni jesteśmy na niekorzystne oddziaływanie na nasz organizm roztoczy kurzu domowego, pleśń, sierść zwierząt itp., dlatego tak ważne jest regularne, profesjonalne czyszczenie wykładzin i dywanów.

Wyjątkowo niekorzystnie na nasze zdrowie wpływają dwa spośród tych alergenów, roztoczy kurzu domowego- pteronyssinus i farinae. Odpowiedzialne są one za trwające przez cały rok nieżyt alergiczny nosa, przeciągłe bóle głowy oraz astmę oskrzelową.

Proponowana przez nas usługa pozwala doczyścić nawet bardzo brudne powierzchnie i jednocześnie przyczynia się do usunięcia szkodliwych alergenów (usuwanie roztoczy powodujących alergię). Profesjonalne czyszczenie pozwoli Państwu na przebywanie w pomieszczeniach wolnych od szkodliwych substancji!

Pranie dywanów Wrocław

https://www.lakszmi.com.pl/pranie-dywanow-wroclaw/

Komentowanie jest wyłączone.