Referencje Renowacja Posadzki Betonowej

Referencje.

Dziękuję firmie Lakszmi za wykonanie odnowy i modernizacji przemysłowej posadzki betonowej. Na powierzchni około 7000 m2 przeprowadzono polerowanie i impregnację nowej posadzki a na powierzchni około 6000 m2 renowację starej posadzki (dobijanie kotew, naprawę dziur, polerowanie i impregnację betonu).

Po półrocznym użytkowaniu stwierdzam, ze zmodernizowana posadzka mniej się brudzi i łatwo myje. Polerowany beton pięknie się prezentuje stanowiąc funkcjonalną ozdobę naszych firmowych budynków.

Firma Lakszmi prace przeprowadziła od marca do sierpnia 2015 r. Warto podkreślić, że prace te zostały wykonane w czasie normalnej produkcji. Wspólnie z Panem Krzysztofem z firmy Lakszmi ustaliłem harmonogram prac, dzięki któremu mogliśmy odnowić całą posadzkę bez wyłączania zakładu, który w tym czasie mógł realizować zadania produkcyjne dla naszych kontrahentów.

Proponowane rozwiązania, niewygórowane ceny oraz wysoki standard pracy pozwalają mi zarekomendować firmę Lakszmi jako uczciwego i solidnego partnera w dziedzinie odnowy i modernizacji posadzek w zakładach przemysłowych i magazynach.

Krzysztof Paprocki

Dyrektor Produkcji

Nord Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Nowa Sól, dnia 10 października 2015 roku.

 

Powrót do: referencje

Wszystkie oryginały referencji dostępne są do wglądu dla naszych klientów.

Referencje Renowacja Posadzki Betonowej

Referencje Renowacja Posadzki Betonowej

Komentowanie jest wyłączone.