Referencje Pranie Dywanów Wrocław

List Referencyjny

Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Wrocławska, Wrocław, ul. Strzegomska 42 A, ma przyjemność podziękować firmie LAKSZMI z Wrocławia za fachowe i rzetelne wykonanie zleconych prac porządkowych.

Współpraca z Państwem jest godna polecenia wszystkim, nie tylko na poziom wykonywanych usług, ale również ze względu na elastyczność w doborze godzin realizacji prac oraz zaangażowanie pracowników nadzoru i ekip wykonawczych. Jesteście rzetelnym, solidnym i dobrze zorganizowanym partnerem w pracach porządkowych. Stanowicie dla wszystkich przykład wykonawcy posiadającego doskonały potencjał i zaplecze techniczne, gwarantujące realizację prac w terminie i najważniejsze – można Wam zaufać i pozostawić pod opieką sprzęt elektroniczny, co przy wykonywaniu usług porządkowych w obiektach biurowych ma niebagatelne znaczenie.

Takich partnerów życzylibyśmy sobie i wszystkim także na innych polach działalności.

Elżbieta Kucharska

Dyrektor Działu Kadr i Administracji

Polskapresse Sp. z o.o.

Wydawca: „Gazeta Wrocławska”

Wrocław, dnia 6 kwietnia 2009 roku.

 

Wykonane prace: czyszczenie wykładzin biurowych na powierzchni przekraczającej 1500 m2, mycie kafli ceramicznych, czyszczenie sufitów podwieszanych, wymiana wykładziny dywanowej, pranie dywanów i wycieraczek.

Powrót do: referencje

Wszystkie oryginały referencji dostępne są do wglądu dla naszych klientów.

Referencje Pranie Dywanów Wrocław

Referencje Pranie Dywanów Wrocław

Komentowanie jest wyłączone.