Jak myć podłogi PCV?

 

Podłogi PCV, Tarkett (popularny producent systemów podłogowych) najczęściej można spotkać w budynkach użyteczności publicznej, biurach, urzędach, ale nie tylko. W ostatnich latach tego rodzaju podłogi instalowane są również w prywatnych mieszkaniach.

 

Czyszczenie Tarketu w Biurach

 

Po doczyszczaniu, a najlepiej od razu po położeniu podłogę PCV należy natychmiast zaimpregnować.

 

Marmoleum Mycie Konserwacja

 

Do mycia używamy wody z niewielką ilością koncentratu do mycia zabezpieczonych, a więc gładkich powierzchni. Tego rodzaju preparat, najczęściej na bazie alkoholu, posiadają w swej ofercie wszyscy producenci profesjonalnej chemii.

Pamiętaj: 8 litrów rozrobionego płynu do mycia podłóg może służyć do odświeżenia maksymalnie 30 m² posadzki. Przemywanie niewielką ilością wody większych powierzchni przyczynia się do osadzania kamienia wodnego który wraz z rozmazanym brudem osadza się na podłodze tworząc brzydkie smugi.

Nie używaj agresywnych środków czyszczących do mycia podłóg PCV!

Po pewnym czasie, w zależności od potrzeb, można spolerować posadzkę by odtworzyć piękny połysk. Stosuje się do tego odpowiedni preparat który aplikuje się na polerowaną podłogę (polerka 400 obrotów).

Stosuj profesjonalne wycieraczki dywanowe wewnątrz a szczotkowe na zewnątrz obiektu!

Maty takie charakteryzują się dużą zdolnością zatrzymywania większości zabrudzeń wnoszonych „na butach”, szczególnie piasku który rysuje podłogi.

Regularnie odkurzaj wycieraczki, brudne nie będą absorbować piasku.

Firma Lakszmi prowadzi sprzedaż profesjonalnych mat wejściowych, oferujemy wycieraczki które nie są dostępne w sklepach (sprzedaż tylko dla firm). Można u nas zamówić matę o dowolnym wymiarze, różnorodnej kolorystyce dopasowanej do Państwa wnętrza. Na życzenie brzegi maty obszywane są przez profesjonalnego tapicera, nie będą więc straszyć czarnymi, gumowymi wykończeniami.

Codzienna pielęgnacja posadzek PCV.

Posadzkę należy codziennie zamiatać, odradzamy używanie odkurzaczy (twarda końcówka może porysować podłogę). Można zaopatrzyć się w końcówkę do delikatnych powierzchni. Najlepsze są mopy akrylowe lub miotły z miękkim włosiem. Posadzkę najlepiej myć za pomocą automatu do mycia posadzek z wykorzystaniem miękkiego pada lub miękkiej szczotki, serwis do sprzątania bieżącego może być wyposażony w wózki z mopem.

 

Maszynowe Mycie Podłóg

 

Naszym klientom oferujemy pełne szkolenie w zakresie utrzymania czystości; dostarczamy profesjonalny sprzęt i chemię, sprawiamy, że utrzymanie czystości w Państwa firmie czy domu staje się dziecinnie proste!

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Mycie podłóg PCV

Mycie Podłóg PCV

Komentowanie jest wyłączone.