Jak myć elewację?

Czyszczenie tynku strukturalnego, sidingu.

 

Mycie Tynku Strukturalnego

 

W przypadku zabrudzonego tynku strukturalnego najczęściej mamy do czynienia z dwoma problemami. Nawarstwione bieżące zabrudzenia (ruch komunikacyjny, zabrudzenia z kominów – sadza), różnego rodzaju grzyby, które są bardziej widoczne od strony zacienionej.

Oba rodzaje zabrudzeń traktuje się inaczej. Mchy czy też grzyby należy nasączyć środkiem biobójczym na dobę przed czyszczeniem. Po tym czasie zabrudzona ściana powinna wyraźnie ściemnieć. Oznacza to, że można przystąpić do czyszczenia ciśnieniowego.

Elewację czyści się bez przerw nasączając ją wcześniej preparatami zasadowymi. Przerwanie procesu czyszczenia grozić może widocznym „odcięciem”, podobnie jak podczas malowania. Z tego względu jedną ścianę trzeba czyścić nieprzerwanie aż do końca.

Do czyszczenia najlepiej jest korzystać z profesjonalnych urządzeń. Charakteryzują się one m. in. regulowanym ciśnieniem roboczym, normatywnymi dyszami (te z marketów są najczęściej plastikowe), regulowaną temperaturą, można nimi pracować praktycznie bez przerw (urządzenia dostępne w markecie do 30 minut, potem mogą się rozpaść).

 

Mycie Tynku Wrocław

 

Po oczyszczeniu ścianę należy zabezpieczyć przed dalszym rozwojem grzybów impregnatem przeciw grzybiczym. Prace wykonujemy w masce chroniącej górne drogi oddechowe, ponieważ preparaty te są szkodliwe dla zdrowia.

 

Zabezpieczenie Przeciwgrzybicze Ścian

 

Usuwanie Mchu z Tynku

 

Proponujemy Państwu nasze usługi związane z utrzymaniem czystości i estetyki na zewnętrznych ścianach budynków. Potrafimy doczyścić każdy rodzaj ścian (klinkier, piaskowiec, tynk strukturalny itd.), usuwamy graffiti oraz zabrudzenia atmosferyczne i wynikające z wieloletniej eksploatacji budynków.

 

Oczyszczanie Ścian Dolnośląskie

 

Korzystamy z gorącowodnych i wysokociśnieniowych profesjonalnych urządzeń firmy Kärcher, czyścimy wodą o wysokim ciśnieniu, parą lub preparatami ulegającymi biodegradacji.

 

Czyszczenie Sidingu Wrocław

 

W celu ochrony przed ponownym zniszczeniem proponujemy zabezpieczanie ścian przed graffiti i innymi zabrudzeniami wraz z siedmioletnią gwarancją na usunięcie zanieczyszczeń i pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Tak potraktowane powierzchnie łatwo się zmywa, zastosowany filtr UV utrwala pierwotną kolorystykę a spełniając funkcję hydrofobizacji, ochronna powłoka pozwala na pełną paraprzepuszczalność.

Korzystamy z zachodnich technologii opracowywanych i udoskonalanych przez kilkanaście lat, w ten sposób czyszczono m.in. Wieżę Ratuszową w Krakowie, Bramę Brandenburską w Berlinie, Statułę Chrystusa w Rio de Janeiro.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

mycie elewacji wrocław

https://www.lakszmi.com.pl/mycie-elewacji-wroclaw/

Komentowanie jest wyłączone.